PHU Amar

zobacz ofertę

» Budownictwo

budownictwo


Siła strumienia wody może sprawić, iż materiał, na który jest nakierowany, bez problemu oczyszcza się z osadów, kamienia, drobnego brudu, resztek farby itd. Ligra Sp. z o. o. oferuje takie metody oczyszczania z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu oraz fachowej wiedzy na ten temat.

LIGRA  Sp. z o.o.

LIGRA Sp. z o.o.
UL. ZEBRZYDOWICKA 117
44-217 RYBNIK
Województwo
Tel. 510165636


Decoration to firma zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dodatkowo oferuje klientom usługi wykończeniowe pomieszczeń. To firma, która należy do Moniki Nowak, głównej projektantki, oferującej projektowanie mieszkań, pomieszczeń użyteczności publicznej, ogrodów oraz tarasów. Firma ma wielu klientów i cieszy się pozytywnymi opiniami.

DECORATION Wnętrza  KRZYSZTOF NOWAK

DECORATION Wnętrza KRZYSZTOF NOWAK
UL. GRANICZNA 87A
54-530 WROCŁAW
Województwo
Tel. 601720001


Izolacja dachów płaskich, tarasów, ocieplenia hal, hangarów, naprawa ociepleń, ocieplenia powierzchni podłogowych, ocieplania stropów, ocieplania fundamentów, termowizja, fachowa izolacja ścian przed położeniem sidingu. Termodach to usługi dekarskie, dociepleniowe na terenie Wrocławia oraz w niedalekich okolicach miasta. Nowe systemu, naprawa funkcjonujących.

Termodach Mirosław Grochowski

Termodach Mirosław Grochowski
Janusza Korczaka 11
51-658 Wrocław
Województwo
Tel. 605839486


Zajmujemy się nowoczesnym i komfortowym urządzaniem wnętrz. W naszych produktach stosujemy systemy drzwi przesuwnych Indeco. Dzięki temu systemowi w zależności od potrzeb można zastosować półki, drążki, wieszakowe i inne rozwiązania. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu i tam też zapraszamy naszych klientów

Wardrobe Wrocław

Wardrobe Wrocław
ul.Cukrowa 9/2
52-316 Wrocław
Województwo
Tel. 504406325


Wymiana instalacji elektrycznej wymaga naprawdę sporej wiedzy i doświadczenia, a my to mamy. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie na rynku wykonywania instalacji elektrycznych. Działamy we Wrocławiu i jego okolicach. Każdy, kto skorzysta z naszych usług otrzyma najlepsze rozwiązania i profesjonalną obsługę.

Elektro-Bud B.M. Przybysławscy Spółka Jawna

Elektro-Bud B.M. Przybysławscy Spółka Jawna
Traugutta 106A/1A
50-419 Wrocław
Województwo
Tel. 501576840

© phuamar.pl - 2019